THALASSO hooldused

Need värskendavad ja mõnusad nahka uuendavad hooldused annavad kiireid tulemusi, sobides naistele, kes otsivad innukalt uusi elamusi. On detoksilise toimega ning stimuleerivad rakkude uuenemist. Erinevate nahatüüpide erivajadused saavad täidetud. Thalassohooldused pakuvad nii ainulaadseid heaoluhetki kui efektiivseid näohoolduseid, kindlustades teile kõigi mereliste ja taimsete koostisosade kasuliku toime.

Hooldused Thalasso maskiga:

Klassikaline Thalasso hooldus – niisutav, elustav ja lõdvestav nahahooldusmask kõikidele nahatüüpidele. Lisaks, tänu Maria Galland Boosterite Mosaiigile, teostatakse individuaalseid kliendi naha erivajadusi arvestav hooldus. Tulemus: nahk saab tagasi niiskuse, elujõu ning heaolutunde, omandades särava ja noorusliku välimuse.
Ekstra Thalasso hooldus – klassikaline Thalassohooldus, millele lisandub modelleeriv massaazh.
„Luksuslik Mille„ Noorendav ja niisutav Thalasso hooldus – hooldus naistele, kes otsivad heaolutunnet kõige virgutavamas ja värskendavamas vormis – see merevetikatel põhinev hooldus värskendab nahka ning taastab selle nõtkuse. Tulemus: naha niiskustasakaal on taastatud ning kaitsevõime tugevdatud. Jume on värske ja särav.
Tundliku naha Thalasso hooldus –
nahk on rahustatud, mikroreljeef on ühtlane, sära ja vitaalsus on taastatud, tugevam vastupanuvõime välistele ärritajatele.
Clartè Kirgastav Näohooldus Thalasso Maskiga – 
vananevale, rasususele kalduv nahk, mis vajab värskust ja elujõudu. Tulemus: elujõudu andev matistav efekt. Värskendatud ja niisutatud nahk taastab oma sära. Jume on heledam ja säravam.